Reklama

CIECHANOWSKINA SYGNALETEMAT DNIAUMWMWIADOMOŚCI

Zbadaj wzrok w Ciechanowie. Pilotażowy program samorządu Mazowsza

Reklama

Samorząd Mazowsza rusza z darmowymi przesiewowymi badaniami wzroku skierowanymi do mieszkańców regionu. Już w najbliższą niedzielę będą mogli z nich skorzystać mieszkańcy powiatu ciechanowskiego.

Wystarczy przyjść do Ciechanowskiego Centrum Rehabilitacji przy ul. Okrzei 8. Nie jest potrzebne skierowanie od lekarza.

To pilotażowe badanie, dlatego udział w nim weźmie jego inicjator – marszałek Adam Struzik.

 

Marszałek Adam Struzik dodaje również, że choroby wzroku to ogromny problem cywilizacyjny i społeczny, który dotyka coraz więcej osób.

 

Pierwsze badania wzroku w ramach programu samorządu Mazowsza odbyły się 3 marca w Żyrardowie. Kolejne w ubiegłą niedzielę w Płocku. W niedzielę 17 marca badania będą przeprowadzane w Ciechanowskim Centrum Rehabilitacji w Ciechanowie, przy ul. Okrzei 8 w godz. 9:00-17:00. Pilotażowy cykl badań na północnym Mazowszu zakończy się 24 marca w Bodzanowie.

Z myślą o osobach zagrożonych utratą widzenia, szukających pomocy dla siebie lub swoich bliskich, utworzona została infolinia. Czynna jest w poniedziałki w godz. 16:00-21:00 i piątki w godz. 8:00-13:00. Numer telefonu na infolinię 602 63 44 00.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: