Reklama

MŁAWSKIWIADOMOŚCI

„Współczesna kobieta – silna kobieta”. Konferencja w Mławie

Reklama

W piątek 17 marca w Mławie odbędzie się konferencja „Współczesna kobieta – silna kobieta”. Wydarzenie jest organizowane przez poseł Annę Cicholską, która wystąpi także w roli prelegentki.

Pojawią się również dwie inne posłanki Zjednoczonej Prawicy: Jadwiga Emilewicz i Dominika Chorosińska, a także autorka książki „Mama na obcasach” Magdalena Szefernaker oraz dr Agnieszka Krzętowska z Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych w Płocku. Wykłady będą dotyczyły m.in. sytuacji kobiet na rynku pracy, tego jak pogodzić macierzyństwo z karierą zawodową, dlaczego autoprezentacja jest ważna czy nierównej sytuacji zawodowej kobiet i mężczyzn.

Do udziału w konferencji zachęca jej organizatorka poseł Anna Cicholska.

 

Podczas konferencji będzie można również skorzystać z porad zdrowotnych, emerytalnych czy tych dotyczących urody, a także bezpłatnych badań. Na uczestniczki będzie czekał poczęstunek w formie szwedzkiego stołu oraz gorące napoje.

Konferencja „Współczesna kobieta – silna kobieta” odbędzie się w piątek 17 marca w godz. 14:00 – 18:00 w Mławie, w filii Państwowej Uczelni Zawodowej przy ul. Warszawskiej 52.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: