Reklama

REGIONSPORTWIADOMOŚCI

Wielkie mecze Mławianki i Delfina

Reklama

Za nami piłkarski weekend. W IV ligach nasze drużyny zagrały w kratkę.
Zanotowaliśmy trzy zwycięstwa.


Ogromną determinacją wykazali się piłkarze Mławianki Mława. Nasza drużyna przegrywała już w Makowie Mazowieckim 0:2, by ostatecznie wygrać spotkanie 3:2. Trzecia bramkę na wagę zwycięstwa w ostatniej akcji meczu zdobył Mateusz Stryjewski. Poza tym gole dla Mławianki strzelili Krzysztof Dąbkowski i Maciej Rogalski.
Równie emocjonujące spotkanie rozegrali piłkarze Delfina Rybno, którzy w wyjazdowym spotkaniu pokonali 4:3 Błękitnych Pasym.
Bramki dla naszego zespołu w tym meczu strzelali: Mateusz Zieliński, Jakub Słomski, Mariusz Szatkiewicz i Miłosz Drzewiński.
Zwycięstwo odniósł również MKS Przasnysz. Nasza drużyna pokonała na własnym boisku Bzurę Chodaków 3:0. Na listę strzelców w tym meczu wpisali się Maciej Traczewski, Kamil Rutkowski i Tomasz Kamiński.
Niestety, były też porażki. Wkra Żuromin uległa na własnym boisku Wiśle II Płock 1:2. Gola zdobył Bartosz Skórzewski. Natomiast Kasztelan Sierpc przegrał w wyjazdowym spotkaniu z liderem Świtem Staroźreby 0:4.
W tabeli ligi mazowieckiej najwyżej z naszych zespołów znajduje się MKS Przasnysz na siódmym miejscu. Mławianka jest 9, Wkra Żuromin 11, a Kasztelan Sierpc zamyka tabelę – jest 14.
W lidze warmińsko-mazurskiej Delfin Rybno jest na 4. miejscu.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: