Reklama

POD PATRONATEM RADIA 7REGIONTEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Warsztaty kulinarne z Jakubem Kuroniem. Zgłoszenia tylko do piątku

Reklama

Fundacja Ananke wraz z Radiem 7, w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza, realizują projekt pn. „Przy wspólnym stole”. Jednym z jego elementów są warsztaty kulinarne, które poprowadzi zawodowy kucharz, szef kuchni – Jakub Kuroń. Na zgłoszenia uczestników czekamy jeszcze tylko dwa dni.

Przedsięwzięcie „Przy wspólnym stole” ma na celu promocję tradycyjnej polskiej kuchni regionalnej, kultury i historii lokalnej oraz integrację mieszkańców regionu. Zadanie będzie obejmowało szereg różnych działań – w tym konkursy, audycje radiowe oraz imprezę plenerową.

Dla uczniów szkół gastronomicznych, członków kół gospodyń wiejskich oraz stowarzyszeń kulinarnych z powiatów: ciechanowskiego, mławskiego, żuromińskiego, sierpeckiego i przasnyskiego zostały przygotowane warsztaty kulinarne, na które zaprasza ich gość specjalny – szef kuchni Jakub Kuroń.

 

Warsztaty odbędą się 20 czerwca, w godz. 11:00-13:00 w Lewiczynie k. Mławy. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Formularz zgłoszeniowy TUTAJ, regulamin konkursu TUTAJ, są dostępne także w siedzibie Radia 7 przy ul. Żwirki 21b w Mławie. Termin zgłoszeń do warsztatów upływa 14 czerwca.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: