Reklama

CIECHANOWSKIWIADOMOŚCI

Uczniowie muszą płacić za WF na basenie. „Nikt się dotąd nie skarżył”

Reklama

Wniosek o zabezpieczenie pieniędzy w budżecie powiatu ciechanowskiego na obowiązkowe zajęcia wychowania fizycznego na basenie. Złożył go podczas ostatniej sesji rady powiatu ciechanowskiego Adam Krzemiński.

Uczniowie średnich szkół prowadzonych przez powiat ciechanowski płacą za wejście na basen w ramach obowiązkowych lekcji wychowania fizycznego. Ta sytuacja, zdaniem radnego powiatowego Adama Krzemińskiego ma miejsce od lat i dlatego po raz kolejny wnioskował do zarządu powiatu o zabezpieczenie środków na ten cel w budżecie.

Nie można doprowadzać do sytuacji, że ktoś nie bierze udziału w obowiązkowych zajęciach WF, bo nie stać go na bilet wstępu na basen – uważa radny Adam Krzemiński, który jest jednocześnie członkiem Rady Rodziców I Liceum Ogólnokształcącego w Ciechanowie.

 

Sprawa załatwiona nie została. Wicestarosta ciechanowski Marek Marcinkowski tłumaczy, że słyszał o takim problemie jedynie w I Liceum Ogólnokształcącym, jednak formalnie nikt nie poprosił o jego rozwiązanie.

 

Interpelację, na prośbę rodziców uczniów szkół średnich, w sprawie bezpłatnych zajęć wychowania fizycznego na basenie i lodowisku radny Adam Krzemiński składał już trzy lata temu.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: