Reklama

DZIAŁDOWSKIWIADOMOŚCI

Turniej Motoryzacyjny. Uczniowie z II Liceum w Działdowie najlepsi

Reklama

Za nami powiatowy etap Warmińsko-Mazurskiego Turnieju Motoryzacyjnego. Organizatorem wydarzenia był powiat działdowski, a rywalizacja przebiegała w Zespole Szkół im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny w Malinowie. W turnieju wzięło udział sześć szkół ponadpodstawowych z powiatu działdowskiego – trzy z Działdowa, z Malinowa, Lidzbarka i Iłowa-Osady.

W klasyfikacji końcowej zwyciężyła drużyna z II Liceum Ogólnokształcącego w  Działdowie w składzie: Karol Dąbrowski, Filip Michalski i Paweł Pydynkowski, której opiekunem był Krzysztof Duda.

Uczestnicy turnieju rozwiązywali testy z zakresu ruchu drogowego, wykonywali zadania praktyczne dotyczące przygotowania pojazdów do jazdy, pokonywali tor przeszkód motorowerem i wykonywali zadania z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Jak informują organizatorzy, Turniej Motoryzacyjny ma na celu popularyzację wiedzy o przepisach ruchu drogowego wśród młodzieży szkolnej, oraz propaguje kulturalne i partnerskie zachowania w ruchu drogowym.

Zwycięska drużyna będzie reprezentowała nasz powiat podczas etapu wojewódzkiego  Warmińsko-Mazurskiego Turnieju Motoryzacyjnego.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: