Reklama

KULTURAMŁAWSKIWIADOMOŚCI

Trwa akcja „Czytam w Mławie”. W miejskim parku stanęła specjalna biblioteczka

Reklama

Trwa akcja pod hasłem „Czytam w Mławie”. Ratusz utworzył na Facebooku wydarzenie, a w parku miejskim stanęła specjalna biblioteczka, w której można wymieniać się książkami.

W sąsiedztwie Pałacu Ślubów stoi biblioteczka, w której mławianie mogą zostawić przeczytane już książki, a te pozostawione przez innych, zabrać ze sobą i przeczytać w domowym zaciszu lub na parkowej ławeczce.

Jak informuje dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mławie Maria Świtoń, bookcrossing nie jest w Mławie niczym nowym, a książki przyniesione przez mieszkańców cieszą się wielkim wzięciem.

 

„Wypożyczone” w ten sposób książki warto po przeczytaniu przynieść z powrotem, żeby dać innym szansę na ich poznanie. Miasto zachęca uczestników akcji do umieszczania w postach pod wydarzeniem „Czytam w Mławie” informacji, jaką książkę polecają, a na którą szkoda czasu.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: