Reklama

SIERPCWIADOMOŚCI

Świetlica w Kęsicach do przebudowy. Umowa już podpisana

Reklama

Rusza adaptacja budynku świetlicy wiejskiej w Kęsicach. Umowę na realizację inwestycji podpisał wójt gminy Zawidz z prezesem firmy z Sierpca.

Prace obejmą przebudowę i dostosowanie budynku świetlicy do potrzeb mieszkańców. Obiekt ma pełnić funkcję lokalnego centrum integracji i spotkań.

Wartość inwestycji wynosi niespełna 200 tys. zł. Większość kosztów pokryje dofinansowanie z Samorządu Województwa Mazowieckiego. Gmina Zawidz pozyskała na ten cel 80% środków w ramach programu „Mazowsze dla lokalnych centrów integracyjnych 2026”.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Przejdź do treści

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: