Reklama

KULTURAMŁAWSKIPOD PATRONATEM RADIA 7TEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Świąteczny jarmark w Mławie

Reklama

W nadchodzący weekend będzie można poczuć w Mławie świąteczny klimat. W mieście odbywać się będzie bożonarodzeniowy jarmark i po raz pierwszy rozbłyśnie świąteczna iluminacja.

Podczas ostatniego weekendu przed Bożym Narodzeniem będzie można w Mławie nie tylko zakupić wspaniałe prezenty, dekoracje, ekologiczne produkty, swojskie jadło, ale również skorzystać z wielu atrakcji.

Dzieci z pewnością ucieszą się z bożonarodzeniowej stajenki ze zwierzętami oraz mechanicznej mikołajowej kolejki – mówi Beata Rudzińska z Miejskiego Domu Kultury w Mławie.

 

Na jarmarku pojawi się wielu wystawców, którzy przyjadą z Podlasia, Podhala, Kaszub i z Mazowsza. Swoje stoiska będą miały również Koła Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu mławskiego.

 

Nie zabraknie również występów artystycznych. W sobotę o godz. 16:00 życzenia mieszkańcom Mławy złoży burmistrz Sławomir Kowalewski. Patronem medialnym wydarzenia jest Radio 7.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: