Reklama

REGIONUMWMWIADOMOŚCI

„Startuj z Mazowsza”. Ruszyła nowa edycja konkursu

Reklama

Ruszyła 6. edycja konkursu „Startuj z Mazowsza” organizowanego przez samorząd województwa mazowieckiego. Konkurs skierowany jest do start-upów tworzących nowe technologie, produkty i usługi. Pula nagród w tym roku to 90 tys. zł.

W konkursie mogą wziąć udział start-upy, które prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie województwa mazowieckiego nie dłużej niż 3 lata (licząc od 21 maja 2024 r.). Udział w konkursie to nie tylko szansa na rzetelną ocenę pomysłów przez ekspertów biznesu, technologii i innowacji, ale także okazja do zaprezentowania ich szerszej publiczności.

Do udziału w konkursie zachęca marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik.

 

Start-upy mogą zgłaszać się w trzech kategoriach.

 

Pula nagród to 90 tys. zł. Zwycięski start-up w każdej kategorii otrzyma nagrodę finansową w kwocie 30 tys. zł. Oprócz tego start-upy mogą liczyć na wsparcie medialne, możliwość nawiązania relacji biznesowych, a także pozyskania inwestora.

Zgłoszenia do konkursu odbywają się za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego online. Zgłoszenia będą przyjmowane do 15 lipca.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: