Reklama

DZIAŁDOWSKINA SYGNALETEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Śmiertelny wypadek w Mławce. Droga jest całkowicie zablokowana

Reklama

Zderzenia dwóch samochodów ciężarowych w miejscowości Mławka, w powiecie działdowskim. Doszło do niego dziś (20 maja) około południa.

57-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego poniósł śmierć na miejscu. Drugi z kierowców uczestniczących w wypadku to mieszkaniec województwa lubuskiego, został przewieziony do szpitala w Działdowie. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Droga wojewódzka 544, tuż za granicą powiatu mławskiego, jest całkowicie zablokowana. Na miejscu wypadku pracują służby pod nadzorem prokuratury. Została wezwana również inspekcja weterynaryjna, ponieważ jedna z ciężarówek przewoziła żywy drób.

Policja wyznaczyła objazdy: od strony Mławy w kierunku dzielnicy przemysłowej, a dalej w stronę DW-7 (stara siódemka). Od strony Działdowa objazd wyznaczono w Białutach w kierunku starej siódemki. Utrudnienia potrwają przez kilka godzin.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: