Reklama

CIECHANOWSKIWIADOMOŚCI

Rusza kolejna edycja Świątecznej Zbiórki Żywności

Reklama

Pod hasłem „Święta godne, a nie głodne” rozpoczyna się 26. edycja Świątecznej Zbiórki Żywności. Stacjonarna zbiórka odbędzie się 25 i 26 listopada. Pomóc można również online.

Jak co roku, Banki Żywności organizują w okresie przedświątecznym zbiórkę, która ma na celu niesienie pomocy najbardziej potrzebującym. Bank Żywności w Ciechanowie pomaga 22 tys. osób z powiatów: ciechanowskiego, mławskiego, makowskiego, płońskiego, przasnyskiego, pułtuskiego i żuromińskiego. W najbliższy weekend w każdym z tych miast, ale również mniejszych miejscowościach, w ponad 60 wybranych sklepach, wolontariusze będą zachęcali klientów do większych zakupów i podzielenia się z potrzebującymi. Do specjalnych koszy zbiórkowych będzie można przekazać produkty z długim terminem przydatności, takie jak: mąka, makaron, ryż, kasza, konserwy, przetwory owocowe i warzywne, a także słodycze.

26. edycja podobnie jak poprzednia, oprócz możliwości zaangażowania się w akcję stacjonarnie, pozwala wesprzeć zbiórkę online poprzez przekazanie darowizny, która zostanie przeznaczona na zakup produktów dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: