Reklama

MŁAWSKIPOD PATRONATEM RADIA 7SPORTWIADOMOŚCI

Rekiny Futbolu w Mławie. Pół tysiąca harcerzy zagra w piłkę nożną

Reklama

W najbliższy weekend w Mławie będzie się odbywać harcerski turniej piłki nożnej – Rekiny Futbolu. Wydarzenie jest organizowane po raz 12.

To coroczne Mistrzostwa Chorągwi Mazowieckiej Związku Harcerstwa Polskiego w Halowej Piłce Nożnej, których organizatorem jest Hufiec ZHP Mława. Mecze będą rozgrywane w trzech miejscach na terenie Mławy: w Mławskiej Hali Sportowej oraz w salach przy Szkole Podstawowej nr 2 i 6.

Wracamy po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią – mówi w rozmowie z Radiem 7 druhna Natalia Krystkiewicz z Hufca ZHP Mława.

 

W piątek 3marca nastąpi uroczyste otwarcie mistrzostw. W sobotę 4 marca odbędą się ćwierćfinały, a w niedzielę 5 marca przed południem rozegrane zostaną mecze półfinałowe i finałowe. To turniej, ale nie wygrana jest najważniejsza – zapewnia druhna Natalia Krystkiewicz.

 

W trakcie wydarzenia harcerze będą mogli rywalizować w dodatkowych konkurencjach takich jak: turniej FIFA, Turborekin czy turniej cheerleaderek. Organizatorzy spodziewają się przyjazdu blisko 500 uczestników.

Wydarzenie odbędzie się pod patronatem medialnym Radia 7.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: