Reklama

REGIONTEMAT DNIAUMWMWIADOMOŚCI

Ponowne otwarcie basenu w Płońsku. Remont trwał 2 lata

Reklama

W poniedziałek Płońsk chce ponownie otworzyć miejską pływalnię. Remont basenu trwał ponad 2 lata.

Całkowicie zmodernizowano technologię basenową, zainstalowano wanny SPA wraz z zestawem uzdatniania wody, przebudowano instalację wentylacyjną, wyremontowano wieżę zjeżdżalni i widownię, wymieniono szyby, oświetlenie, nagłośnienie i monitoring. Ponadto wybudowano grotę solną, w części rekreacyjnej powstała strefa z leżakami, a w szatniach pojawiły się nowe szafki i suszarki.

Remont pływalni miał trwać kilka miesięcy, jednak ze względu na konieczność dodatkowych prac, przedłużył się – wyjaśnia rzecznik płońskiego ratusza Filip Przedpełski.

 

Inwestycja jest już po odbiorze końcowym. Teraz trwa badanie parametrów wody i przygotowywanie pływalni do ponownego udostępnienia jej użytkownikom.

 

Modernizacja krytej pływalni w Płońsku została dofinansowana środkami z Ministerstwa Sportu w ramach Programu Sportowa Polska oraz z budżetu samorządu województwa mazowieckiego. Inwestycja kosztowała ponad 7 mln zł.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: