Reklama

NA SYGNALETEMAT DNIAWIADOMOŚCIŻUROMIŃSKI

Policja zatrzymała „Ducha”. Jest podejrzany o handel fentanylem w Żurominie

Reklama

W Żurominie policjanci zatrzymali „Ducha”. Funkcjonariusze w kominiarkach weszli do mieszkania Jarosława D. przy ul. Szkolnej dziś (25 czerwca) o godz. 5:00. Mężczyzna jest bohaterem narkotykowych reportaży telewizji TVN o Żurominie.

Policjanci wyprowadzili podejrzanego w kajdankach i przez 5 godzin prowadzili czynności w jego mieszkaniu. Funkcjonariusze przeszukiwali również jego samochód.

Jak informuje rzecznik Komendanta Głównego Policji mł. insp. Katarzyna Kucharska, policjanci zatrzymali w sprawie również 4 inne osoby oraz zabezpieczyli fentanyl.

 

Z naszych informacji wynika, że w Żurominie wczoraj (24 czerwca) i dziś (25 czerwca) zatrzymano 3 osoby, a jedna z nich będzie miała status świadka.

Najczęstszym źródłem pozyskiwania fentanylu są fałszywe recepty. Ministerstwo Zdrowia w połowie czerwca wprowadziło system monitorowania wystawiania i realizacji recept na opioidy, w tym fentanyl.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: