Reklama

CIECHANOWSKITEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Policja Ciechanów. Komendant odwołany ze stanowiska

Reklama

Inspektor Zbigniew Andres został odwołany ze stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie. Jego obowiązki od wczoraj (10 lipca) pełni podisnp. Łukasz Jędrasik, dotychczasowy zastępca komendanta policji w Przasnyszu.

Podczas uroczystości przekazania obowiązków policjanci, pracownicy cywilni ciechanowskiej jednostki oraz zaproszeni goście, podziękowali insp. Zbigniewowi Andresowi za wieloletnią współpracę. Nowemu komendantowi – podinsp. Łukaszowi Jędrasikowi złożyli gratulacje awansu, życząc dalszych sukcesów zawodowych.

Podinsp. Łukasz Jędrasik służbę w Policji pełni od 2006 r. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku. Od początku służby związany był z pionem kryminalnym. Za swoje osiągnięcia był wielokrotnie odznaczany m.in.: Brązowym Medalem Za Długoletnią Służbę i Brązową Odznaką „Zasłużony Policjant”.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: