Reklama

REGIONWIADOMOŚCI

Piękno przyrody tematem konkursu recytatorskiego

Reklama

„Pięknie Być Człowiekiem” – to konkurs recytatorski organizowany przez Książnicę Płocką. Eliminacje miejskie organizuje Centrum Kultury i Sztuki oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Sierpcu.

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży. Uczniowie ze szkół podstawowych będą oceniani w trzech kategoriach: klasy I – III, IV – VI i VII – VIII. Zadaniem najmłodszych jest przygotowanie recytacji dwóch wierszy. Starsze grupy mają przygotować jeden wiersz i fragment prozy.

Recytacje muszą być zgodne z tematyką konkursu. W tym roku organizatorzy sugerują, aby dobór repertuaru uwrażliwiał na piękno przyrody, ukazywał bogactwo i różnorodność fauny i flory oraz podkreślał potrzebę ich ochrony.

Zgłoszenia do eliminacji miejskich przyjmowane są do końca kwietnia. Nagrania należy przysyłać do Centrum Kultury i Sztuki oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sierpcu.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: