Reklama

CIECHANOWSKITEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Pięknieje boisko na ciechanowskim Bielinie. Zyska nową nawierzchnię

Reklama

Boisko do koszykówki na Bielinie w Ciechanowie zostanie wyposażone w nowoczesną nawierzchnię z polipropylenu. Dodatkowo zamontowane zostaną piłkochwyty, które zapobiegną przedostawaniu się piłek na pobliską drogę. Rozpoczęły się prace.

Inwestycja została wybrana do realizacji przez mieszkańców osiedla Słoneczne w tegorocznym głosowaniu w ramach Ciechanowskiego Budżetu Obywatelskiego.

To nie jedyne miejsce rekreacji dla dzieci i młodzieży w Ciechanowie, które zostanie odnowione jeszcze w tym roku. Remont przejdzie plac zabaw przy ul. Witosa na osiedlu Aleksandrówka, teren przy ul. Wesołej, przy Miejskim Przedszkolu nr 1, Miejskim Przedszkolu nr 8 i Szkole Podstawowej nr 5.

Ponadto w czerwcu tego roku przy nowo powstałym Miejskim Przedszkolu nr 2 utworzono ogródki dla przedszkolaków, umożliwiający najmłodszym sadzenie ziół, warzyw oraz krzewów owocowych. Ten projekt do realizacji w ramach Ciechanowskiego Budżetu Obywatelskiego wybrali mieszkańcy osiedla Płońska.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: