Reklama

CIECHANOWSKIWIADOMOŚCI

Parada Niepodległości w Ciechanowie

Reklama

Poza tradycyjnymi uroczystościami pod pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego, ciechanowski ratusz organizuje Paradę Niepodległości, w której wezmą udział motocykliści, rowerzyści, biegacze i miłośnicy nordic walking.

Obchody Narodowego Święta Niepodległości rozpoczną się o godz. 10:00. Tradycyjnie w kościele farnym odbędzie się msza św. w intencji Ojczyzny.

Następnie o godz. 11:30 przy pomniku marszałka na placu Piłsudskiego odbędą się główne miejskie uroczystości patriotyczne.

Wezmą w nich udział przedstawiciele władz samorządowych, parlamentarzyści, związki kombatanckie, instytucje, stowarzyszenia, szkoły oraz mieszkańcy – wyjaśnia rzecznik ciechanowskiego ratusza Paulina Rybczyńska.

 

Wydarzenie uświetnią występy uczniów ciechanowskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. W tym samym czasie dzieci i młodzież będą mogły uczestniczyć w „Lekcji Niepodległości” przygotowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: