Reklama

REGIONTEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Nowe baseny w Przasnyszu do dyspozycji gości

Reklama

Przed trzema miesiącami Powiat Przasnyski oddał do dyspozycji letnie baseny. Obiekty cieszą się ogromną popularnością.

„Starosta Krzysztof Bieńkowski zaprasza: kompleks odkrytych basenów w Przasnyszu podbije Wasze serca!

W maju 2023 roku samorząd Powiatu Przasnyskiego oddał do użytku nowo wybudowany kompleks basenów letnich w Przasnyszu, zapewniający fantastyczne możliwości spędzania wolnego czasu. Do dyspozycji gości są trzy niecki basenowe o różnych głębokościach, a radości najmłodszym przysparzają: zjeżdżalnia oraz rozmaite atrakcje na wodnym placu zabaw. Moc atrakcji czeka na całe rodziny! Co sprawia, że baseny odkryte w Przasnyszu są tak wyjątkowe? Przede wszystkim – wstęp jest darmowy! Starosta Krzysztof Bieńkowski zachęca mieszkańców całego regionu do aktywnego spędzania czasu w powiecie przasnyskim, który zapewnia atrakcje na najwyższym poziomie!

W wakacyjne, upalne dni wspaniałą formą wypoczynku może być wizyta w kompleksie basenów odkrytych, czyli nowoczesnym obiekcie sportowo-rekreacyjnym, położonym przy Zespole Szkół Powiatowych w Przasnyszu przy ul. Mazowieckiej 25. Znajdują się tu miejsca do kąpieli wodnych i słonecznych. Obiekt jest przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, wyposażony jest w prysznice i brodziki do płukania stóp oraz budynki mieszczące zaplecze socjalne wraz z kasą i przebieralniami.

To fantastyczne miejsce dla całych rodzin, dające możliwość rekreacji i ochłody w ciepłe dni. Kompleks czynny jest w godzinach od 11:00 do 19:00, zaś wjazd na bezpłatny parking znajduje się od strony ulicy Kolejowej. Wstęp na baseny jest darmowy dla wszystkich; pobierana jest jedynie zwrotna kaucja za opaskę. Aby skorzystać z mocy wodnych atrakcji, wystarczy odrobina chęci i dobrego humoru. Wszystko, co jest potrzebne, czyli leżaki, deski do pływania i inne basenowe akcesoria, można wypożyczyć na miejscu.

Odkryte baseny to niejedyny obiekt rekreacyjny wybudowany za kadencji Starosty Krzysztofa Bieńkowskiego. Nieopodal kompleksu letniego znajduje się atrakcja dostępna w sezonie zimowym, czyli kryte lodowisko, oddane do użytku w 2020 roku. Lodowisko oferuje możliwość jazdy na łyżwach i gry w hokeja, a na jego terenie organizowane są różne wydarzenia i imprezy — m.in. cieszące się ogromnym powodzeniem dyskoteki na lodzie.

Starosta Krzysztof Bieńkowski serdecznie zaprasza do korzystania z nowoczesnych obiektów rekreacyjnych w Przasnyszu, które z pewnością umilą Państwu lato oraz pozwolą na chwile wytchnienia i radości podczas aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu!”

 

Artykuł opłacony przez Powiat Przasnyski

 

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: