Reklama

MŁAWSKIPOD PATRONATEM RADIA 7WIADOMOŚCI

Niemieckie piękności w Strzegowie. Owczarki przyjechały z całej Europy

Reklama

Blisko 200 najpiękniejszych psów z całej Europy zaprezentowało się w Strzegowie podczas III Krajowej Wystawy Owczarków Niemieckich.

Zwycięzców poszczególnych kategorii trudno było wybrać, bo wszystkie psy były wspaniałe.

Co do tego, że owczarki niemieckie to najpiękniejsza i najbardziej inteligentna rasa psów, ich właściciele nie mają żadnych wątpliwości. Potwierdza to Błażej Kowalski, który na wystawę do Strzegowa przyjechał z ośmiomiesięczną Maszą.

 

Pierwsza wystawa owczarków niemieckich w Strzegowie odbyła się w 2019 r. Niestety przez trudną sytuację związaną z pandemią COVID-19, organizatorzy zmuszeni byli do zawieszenia organizacji imprezy w kolejnych latach.

Teraz wróciliśmy w pięknym stylu – mówi współorganizator wystawy, hodowca owczarków i miłośnik tej rasy, Przemysław Pałuba.

 

Podczas wystawy zaprezentowało się ok. 200 psów ze Szwecji, z Czech, Słowacji, Niemiec, Litwy, Łotwy, Irlandii i najwięcej z Polski. Psy oceniane były przez dwójkę sędziów, z Danii i Wielkiej Brytanii, którzy nigdy wcześniej nie sędziowali w Polsce.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: