Reklama

REGIONWIADOMOŚCI

„Nasza Misja – Niska Emisja”. Ekologiczna akcja parku krajobrazowego

Reklama

Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy przygotowuje się do kampanii edukacyjnej „Nasza Misja – Niska Emisja”. W tym celu do siedziby parku trafił rower wytwarzający prąd.

Edukatorzy Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego przygotowują kampanię, w której będą poruszać problem zanieczyszczenia powietrza. Jak informują organizatorzy akcji, głównym zamierzeniem jest upowszechnianie wiedzy na temat wpływu zanieczyszczeń powietrza na zdrowie ludzkie i środowisko przyrodnicze oraz zmiany codziennych nawyków, wpływających na ograniczenie emisji.

W zajęciach edukacyjnych oraz w przejażdżce rowerem mogą uczestniczyć wszyscy. Wystarczy zapisać się i ustalić termin. Zajęcia będą się odbywały w Ośrodku Edukacji Ekologicznej Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego w Rudzie.

Projekt jest dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej z programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej oraz budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: