Reklama

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Na jakiej wysokości wieszać umywalki? Vitra podpowiada

Reklama

Gdy urządza się łazienkę, trzeba pamiętać, że aspekt estetyczny to nie wszystko. Wygląd oczywiście jest ważny, jednak nie można zapominać o funkcjonalności. Szczególnie w pomieszczeniu, z którego korzysta się codziennie, kilka razy dziennie. Jedna z rzeczy, którą warto przemyśleć, to wysokość montażu umywalki nablatowej.

Co wziąć pod uwagę przy wyborze umywalki?

Umywalka powinna pasować pod względem stylu do całego projektu łazienki. Wszystkie elementy będą wtedy ze sobą spójne. Turecki producent Vitra oferuje umywalki nablatowe o zróżnicowanym designie. Wyróżniają się stylowym wzornictwem, solidnością oraz nowoczesnością pod względem technologii produkcji. Ceramika jest wysokiej jakości i na długo zachowuje swój piękny wygląd, a dzięki bogatemu asortymentowi marki Vitra każdy może znaleźć odpowiedni dla siebie model.

Zwolennikom klasyki spodoba się umywalka Vitra Geo w stylu retro. Ponadczasowy, owalny kształt oraz trwałe wykonanie nie znudzą się nawet po wielu latach użytkowania. Jeśli jednak wolisz niecodzienne wzornictwo, to dobrze sprawdzi się u ciebie model o bardziej futurystycznym, prostokątnym kształcie.

Fot. mat. partnera

Owalna umywalka Vitra w stylu retro pasuje do eleganckich aranżacji łazienki
Wspólne dla wszystkich produktów marki Vitra Geo są ergonomiczne kształty i delikatność designu. Atrakcyjność umywalek nablatowych Vitra wynika z tego, że zostały one zaprojektowane przez profesjonalistów światowej sławy. Będą się świetnie prezentować zarówno w minimalistycznych wnętrzach, jak i w tych bardziej awangardowych.

Na jakiej wysokości umywalka nablatowa powinna być zamontowana?

Umywalka nablatowa nie tylko efektownie się prezentuje, ale i pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni i ciekawą aranżację łazienki. Wysoki rant umywalek Vitra uchroni blat przed wodą chlapiącą podczas mycia rąk czy wykonywania innych zabiegów pielęgnacyjnych. Funkcjonalne i nowoczesne modele gwarantują komfort użytkowania i znakomicie komponują się z wyposażeniem łazienek w wielu różnych stylach. Różne rodzaje umywalek Vitra są dostępne pod linkiem: https://www.banyo.pl/pl/series/vitra-geo-448.html.

Żeby móc swobodnie korzystać z umywalki, która przecież jest używana codziennie, należy odpowiednio dostosować jej wysokość. Projektanci zalecają, by montować misę na wysokości od 80 cm do 95 cm, mierząc od podłogi do górnej krawędzi umywalki. Dolna granica tego przedziału sprawdzi się u osób mających około 160 cm wzrostu, a górna będzie odpowiednia dla wysokich domowników, mierzących ok. 190 cm wzrostu.

Co w momencie, kiedy w domu zamieszkują osoby o skrajnie różnym wzroście lub rodzice z małymi dziećmi? Można wtedy pójść na kompromis i wyśrodkować wysokość umywalki. Przydatne gadżety dla dzieci to z kolei niski taboret lub minischodki, które ułatwiają maluchom korzystanie z różnych sprzętów w domu.

Ile kosztuje umywalka?

Ostatnią istotną kwestią podczas doboru umywalki jest jej cena. Przeszukując internet, można się natknąć na produkty podejrzenie tanie i niebotycznie drogie. Często wynika to z jakości materiałów wykonania i technologii produkcji. Umywalki nablatowe Vitra Geo kosztują zwykle kilkaset złotych, ale są inwestycją na lata.

Fot. mat. partnera

Niektóre umywalki Vitra Geo są dostępne jedynie na zamówienie – przed zakupem zapytaj sprzedawcę o dostępność

Produkty firmy Vitra są estetyczne, wygodne w użytkowaniu i mają ponadczasowy design. Występują w różnych wariantach, więc każdy może wybrać model odpowiadający osobistemu gustowi i potrzebom. Solidne wykonanie powoduje, że sprzęty służą przez długie lata i nie tracą na uroku.

(artykuł sponsorowany)

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: