Reklama

MŁAWSKIPOD PATRONATEM RADIA 7WIADOMOŚCI

Mławskie Święto Rowerów. Wciąż można się rejestrować

Reklama

Największa rowerowa impreza w regionie.

25 czerwca na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie odbędzie się VII Mławskie Święto Rowerów. Wciąż można się rejestrować

Organizatorzy czekają zarówno na uczestników rajdu i wyścigu jak i na koła gospodyń wiejskich, dla których przygotowano niespodzianki – mówi dyrektor mławskiego MOSiRu Krzysztof Butryn.

 

Do wyboru będą dwie trasy, na których uczestnicy dostaną pieczątki upoważniające do wzięcia udziału w losowaniu atrakcyjnych nagród. Obok mławskiego MOSiRu przy ul. Kopernika 38 stanie miasteczko zawodów, a w nim dmuchańce dla dzieci, znakowanie rowerów, punkt serwisu rowerów, stoiska służb mundurowych czy poczęstunek.

Ponadto Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Mławie prowadzić będzie kampanię informacyjną pod hasłem „Bezpieczne wakacje”. Radio 7 jest patronem medialnym imprezy oraz fundatorem nagród.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: