Reklama

MŁAWSKIWIADOMOŚCI

Mławska młodzież na uroczystościach 11 listopada

Reklama

Przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta Mława zaznaczyli swoją obecność na miejskich obchodach Narodowego Święta Niepodległości. Jej liczna reprezentacja stawiła się wraz z władzami miasta, radnymi i zaproszonymi gośćmi.

Tegoroczne obchody Narodowego Święta Niepodległości w Mławie odbyły się z asystą wojskową 5. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Jak mówi w rozmowie z Radiem 7 Adam Powązka z Młodzieżowej Rady Miasta, czuł potrzebę uczestniczenia w uroczystościach z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

 

Wiceprzewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Kacper Witek, przyznaje, że ważna jest dla niego pamięć o bohaterach, którzy oddali życie za ojczyznę.

 

Tradycyjnie pod pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego oraz pod dębem pamięci zostały złożone kwiaty. Natomiast miłośnicy aktywnego świętowania niepodległości wzięli udział w XXXI Biegu Niepodległości wokół miejskiego parku.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: