REGIONSPORTWIADOMOŚCI

Mławianka rozbiła Lecha

Mławianka Mława rozbiła Lecha Rypin 5:0 w spotkaniu kontrolnym przed piłkarską rundą wiosenną.

Spotkanie rozegrane zostało w Rypinie i to gospodarze lepiej rozpoczęli mecz. Dopiero w 43. minucie Szymon Masiak wywalczył rzut karny, a na bramkę zamienił go Dominik Lemanek, który w pierwszej połowie strzelił jeszcze jedną bramkę – po podaniu Krzysztofa Dąbkowskiego.

W drugiej połowie podopieczni Macieja Śliwowskiego jeszcze trzy razy umieścili piłkę w siatce. Na listę strzelców wpisali się dwaj testowani zawodnicy oraz Maciej Rogalski. Podczas meczu trener sprawdzał trzech zawodników spoza kadry zespołu. Klub nie podaje ich nazwisk.

W kolejnym meczu sparingowym nasi gracze zmierzą się na swoim boisku ze Żbikiem Nasielsk