Bez kategorii

Mławianka nie rozczarowała, ale lider był za mocny

Niespodzianki nie było. Mławianka przegrała w wyjazdowym spotkaniu z liderem III ligi piłki nożnej Lechią Tomaszów Mazowiecki 1:2.

Wynik spotkania rozstrzygnął się w 1. połowie. Najpierw gospodarze strzelili bramkę. Była 25. minuta. Jednak nasz zespół szybko odpowiedział. W 28. minucie na listę strzelców wpisał się Joao Odillon. Gdy wydawało się, że zespoły zejdą do szatni z wynikiem remisowym, gospodarze strzelili bramkę tuż przed gwizdkiem na przerwę. Mimo wielu prób zmiany wyniku, rezultat 2:1 utrzymał się do końca meczu.

Mławianka znajduje się poza strefą spadkową. Nasz zespół plasuje się na 13. pozycji w tabeli.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.