MŁAWSKISPORTWIADOMOŚCI

Mławianka Mława remisuje w walce o III ligę

Mławianka Mława walczy o awans do III ligi. W środę 22 czerwca piłkarze z Kopernika rozegrali pierwszy mecz barażowy. Po emocjonującym spotkaniu zremisowali 2:2.

To Mławianka wyszła na prowadzenie w tym meczu. W 8. minucie gola na 1:0 strzelił Szymon Masiak. Gospodarze jeszcze w pierwszej połowie strzelili dwa gole. W drugiej odsłonie Maciej Komorowski w 60. minucie wyrównał wynik spotkania. Mławianka jeszcze w 93. minucie miała doskonałą okazję, żeby wygrać mecz, ale Michał Stryjewski, Jakub Tworek i Patryk Kostyk chyba tylko sami wiedzą, jak w doskonałej sytuacji nie udało im się skierować piłki do bramki.

Rewanżowe spotkanie w sobotę 25 czerwca przy Kopernika w Mławie. Początek o 17:00.