Reklama

MŁAWSKINA SYGNALETEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Mława: Policjanci pobili 31-latka? Trwa postępowanie prokuratury

Reklama

Do zdarzenia miało dojść w nocy z 25 na 26 marca. Wtedy funkcjonariusze mławskiej komendy mieli próbować zatrzymać na ulicy Sienkiewicza poszukiwanego przez policję mławianina. Gdy ten zaczął uciekać policjanci, według dziewczyny, która z nim szła, mieli go złapać i skatować, kopiąc m.in. w głowę. 

Sprawę nagłośnił znany z szukania sensacji przedsiębiorca i komentator Zbigniew Stonoga. Nagrał również zeznanie dziewczyny mężczyzny, który miał zostać pobity. Wynika z niego, że jej chłopak przebywa obecnie w szpitalu w Warszawie. Doznał licznych obrażeń czaszki, miał dzisiaj przejść operację.

Komenda Powiatowa Policji w Mławie nie udziela, jako strona, komentarza. Skierowała jednak do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez policjantów.

Jak poinformował nas prokurator rejonowy Marcin Bagiński w tej sprawie trwa postępowanie. Dotyczy ono przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy. Miało ono polegać na niewłaściwym zatrzymaniu oraz pobiciu mieszkańca powiatu mławskiego.

Czekamy na komentarz Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu. Do sprawy wrócimy.

AKTUALIZACJA: Komentarz Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.

 

 

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Urszula Adamczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

6 razy komentowano

      1. Jak zawsze gdzie stonoga w gazecie lub radiu to zaraz szuka sensacji ale jak można sensacją nazwać pobicie przez policje ludzie to jest dramat a nie sensacja wstyd co wy piszecie.Gdyby nie on to wszystko zostałoby zamiecione pod dywan.Przynajmniej chcę jakoś pomóc.Takie rzeczy tylko w państwie Pisuaru weźcie sie tym Jarkiem nie podniecajcie bo życie za 500+ tylko ogłupia ten naród.

  1. Obrażenia tego mężczyzny nie powstały od bicia rękami, policjanci musieli go kopać buciorami i to o wiele razy za dużo. To była sadystyczna zemsta – bo uciekał, bo był poszukiwany, bo zupa była za słona..

  2. KPP w Mławie ma ewidentny problem z rozpatrywaniem skarg na funkcjonariuszy Policji. Powyższe sprawy załatwiane są stronniczo i niestarannie. Znam przykład: skarga do Komendy Powiatowej bezzasadna, ta sama skarga do Wojewódzkiej, już jak najbardziej. Dotyczy skandalicznie przeprowadzonej interwencji przez Policjantkę Ruchu Drogowego z Mławy w stopniu starszego sierżanta Policji. Co na to Pan Komendant?

    1. Wierze w to co napisales, poniewaz wielokrotnie bylem obserwatorem procesow sadowych, podczas ktorych policjanci klamali i z racji funkcji jaka pelnia i sedziowie przyznawali racje policjantom, co jest dowodem, ze mamy do czynienia z systemem mafijnym w rzekomym „aparacie sprawiedliwosci” , a zarazem jest to ciaglosc PRL.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: