REGIONSPORT

MKS Przasnysz gromi, Wkra Żuromin gromiona

Za nami 6. kolejka mazowieckiej IV ligi. Świetnie spisał się zespół MKS-u Przasnysz. Podopieczni Pawła Mazurkiewicza rozbili w wyjazdowym spotkaniu Ożarowiankę Ożarów Mazowiecki 4:0.

Wszystkie bramki padły w drugiej połowie, a strzelali je: dwie Dominik Witkowski i po jednej Patryk Piasecki i Mateusz Matusiak. Sukces tym bardziej cenny, że MKS grał od 7 minuty w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Roberta Wróblewskiego.

Kolejną porażkę zanotowała Wkra Żuromin. Piłkarze z Żeromskiego przegrali w Warszawie z Drukarzem 3:0. Podopieczni Macieja Grzybowskiego nie wygrali jeszcze w tym sezonie meczu i zajmują ostatnie miejsce w tabeli.

MKS Przasnysz awansował na ósmą pozycję.