Reklama

CIECHANOWSKIWIADOMOŚCI

Miodobranie z prezydentem Ciechanowa. Spotkanie na dachu ratusza w licytacji WOŚP

Reklama

Prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński wystawił na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy możliwość udziału w tegorocznym miodobraniu. To jedyna taka okazja, by w jego towarzystwie podebrać miód z pasieki zlokalizowanej na dachu ciechanowskiego ratusza.

Do tej pory ani mieszkańcy, ani turyści nie byli zapraszani do udziału w zbieraniu miodu z ratuszowej pasieki. To pierwsza taka możliwość.

W pięciu ulach na dachu ratusza mieszka w zależności od pory roku od 250 do 350 tys. pszczół. Produkują około 100 kg miodu rocznie. Jest on przelewany do specjalnie oznakowanych słoiczków i rozdawany jako ekologiczny gadżet promujący miasto. Pierwszy tegoroczny słoik z miodem z ratuszowej pasieki powędruje do zwycięzcy licytacji. Na miodobranie prezydent zaprosi dwie osoby. Odbędzie się na przełomie maja i czerwca.

Miodobranie w towarzystwie prezydenta Ciechanowa można licytować na oficjalnym profilu na portalu Allegro. Kwota zasili tegoroczną zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: