Reklama

REGIONUMWMWIADOMOŚCI

Mazowsze nagrodzi najaktywniejszych wolontariuszy. Trwa konkurs

Reklama

Oddają swój czas i serce dla drugiego człowieka, a ich bezinteresowne działania inspirują innych – mowa o wolontariuszach z Mazowsza.

Już po raz trzynasty samorząd województwa nagrodzi tych najlepszych i najaktywniejszych. Kandydatów do konkursu „Mazowieckie Barwy Wolontariatu” można zgłaszać do 30 września.

Jak zaznacza marszałek Adam Struzik, solidarność i empatia są bardzo ważne.

 

W tym roku laureaci konkursu będą wybierani w kategoriach stałych: wolontariat młodzieży, wolontariat dorosłych aktywnych społecznie, wolontariat seniorów, nagroda mieszkańców Mazowsza, a także w kategorii specjalnej – pomoc Ukrainie.

Na laureatów czekają nagrody finansowe po 2 tys. zł w każdej kategorii. Wyróżnieni otrzymają bilety lub vouchery ufundowane przez mazowieckie instytucje kultury.

Kandydatów mogą zgłaszać organizacje pozarządowe, instytucje państwowe i samorządowe, firmy prowadzące wolontariat pracowniczy, osoby korzystające z pomocy wolontariuszy, a także sami wolontariusze. Kandydat do konkursu nie może zgłosić się samodzielnie, nie mogą też w nim uczestniczyć osoby, które otrzymały tytuł laureata w poprzednich trzech edycjach konkursu.

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronach www.mazovia.pl i www.dialog.mazovia.pl.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: