DZIAŁDOWSKISPORTWIADOMOŚCI

Mamy mistrzynię Polski w kick-boxingu

Mieszkanka Hartowca mistrzynią Polski w kick-boxingu. Natalia Zakrzewska reprezentująca Olimpię Nowe Miasto Lubawskie zdobyła złoty medal w formule light contact w kategorii do 60 kg. Zawody odbyły się w Zawierciu.

W finale nasza zawodniczka pokonała Kingę Szlachcic z klubu Boxing Zielona Góra. Brązowy medal zdobyła Monika Puzio z Krakowa.

Mieszkanka Hartowca swoją przygodę ze sportem rozpoczęła w gimnazjum w Hartowcu od ćwiczeń fitness. Jeszcze jako gimnazjalistka rozpoczęła treningi kick-boxingu.

W mistrzostwach startował również zawodnik Karwiński Team Mława Krzysztof Ozimina. Nasz kick-boxer zajął 7. miejsce w formule light contact do 79 kg.