Reklama

REGIONSPORT

Ligi okręgowe regionu 14-15 września 2019

Reklama

Przegląd lig okręgowych od Ciechanowa po Nidzicę.


Na Mazowszu śledzimy ligę ciechanowsko-ostrołęcką. I kolejny raz dumni jesteśmy z Wkry Bieżuń. Podopieczni Roberta Piotrowskiego nie dają zepchnąć się z fotela lidera. Tym razem rozbili GKS Pokrzywnica 6:2. Hattrickiem w meczu popisał się Michał Dzięgielewski, a po jednej bramce strzelili Paweł Baca, Bartosz Narewski i Łukasz Betlejewski.
Trzy punkty zgarnęła również Mławianka Mława, pokonując po szalonym meczu Żbika Nasielsk 3:2. Nasza drużyna przegrywała już 0:2. Bramki dla Mławianki strzelali: dwie Dominik Lemanek i jedną Arkadiusz Koprucki.
W pozostałych meczach zwyciężył również MKS Ciechanów, pokonując w wyjazdowym meczu Tęczę Ojrzeń 3:2, Korona Szydłowo, wygrywając z 3:1 z PAF-em Płońsk i Kryształ Glinojeck, gromiąc Mazowsze Jednorożec 6:1.
GKS Strzegowo przegrał na własnym boisku z KS-em Troszyn 1:4.
W tabeli na czele Wkra Bieżuń, punkt straty do lidera ma Mławianka Mława.

W lidze warmińskiej komplet zwycięstw. GKSZS Rybno pokonał Drwęcę Nowe Miasto Lubawskie 3:0, Start Nidzica 3:1 Kormorana Zwierzewo, a Polonia Iłowo 4:1 GKS Stawigudę.
W tabeli najwyżej piłkarze z Rybna na drugim miejscu.

I jeszcze płocka okręgówka. Kasztelan Sierpc pokazuje się z jak najlepszej strony. Nasza drużyna wygrała na wyjeździe z Mazurem Gostynin 4:0 i zajmuje czwarte miejsce w lidze.
Następna kolejka spotkań rozpoczyna się w sobotę.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: