Reklama

CIECHANOWSKIKULTURAUMWMWIADOMOŚCI

„Kwiaty ogrodów”. W najbliższą niedzielę w Gołotczyźnie

Reklama

Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie zaprasza do Gołotczyzny na imprezę plenerową „Kwiaty ogrodów”. W ramach wydarzenia odbędą się targi kwiatów i krzewów ozdobnych, wyrobów z drewna, wyrobów rękodzieła ludowego i rzemiosła artystycznego oraz koncert.

„Kwiaty Ogrodów” organizowane są przez Dział Etnograficzny od 2003 r., na stałe wpisały się w kalendarz imprez organizowanych przez Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie. Wydarzenie odbywa się co roku w maju.

Wystawie roślin i krzewów towarzyszą koncerty zespołów folklorystycznych oraz kiermasze wyrobów rzemiosła i twórczości ludowej. Podczas tegorocznych „Kwiatów ogrodów” usłyszymy koncert w wykonaniu kwartetu w składzie: Łukasz Motyka – klarnet, Michał Kaszubowski – piano, Maciej Ostromecki – perkusja, Wojciech Jarosz – gitara basowa.

Jak zapewniają organizatorzy, „Kwiaty ogrodów” po raz kolejny zachwycą miłośników kwiatów, pięknych ogrodów i balkonów. Wydarzenie odbędzie się na terenie zabytkowego parku w Muzeum Pozytywizmu w Gołotczyźnie w niedzielę (12 maja) od godz. 10:00.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: