
„Nim zajdzie słońce” – tą piosenką z repertuaru Dody 13-letnia Małgorzata Pilzak z Ciechanowa zagwarantowała sobie wejście do drugiego etapu „The Voice Kids”. To kolejna ciechanowianka biorąca udział w tym talent show.
Małgorzata Pilzak na co dzień śpiewa w Studium Piosenki „Des” działającym przy Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie. Bardzo lubi brać udział w festiwalach i konkursach i ma na swoim koncie już kilka nagród. Jedna z nich to wygrana w III Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Stanisława Jopka – nagrodą był występ na jednej scenie z Państwowym Zespołem Ludowym Pieśni i Tańca „Mazowsze”.
W „The Voice Kids” Małgosia trafiła do drużyny Nataszy Urbańskiej. Jak przyznaje w rozmowie z Radiem 7, jest zadowolona ze swojego występu.
O udziale w programie marzyła od jego pierwszej edycji.
Teraz przed Małgosią kolejny etap, czyli Bitwy, w których usłyszymy ją za ok. 3 tygodnie.
Warto dodać, że w ubiegłym roku w „The Voice Kids” brała udział inna ciechanowianka, koleżanka Małgosi ze Studium Piosenki „Des”, Antonina Falkowska, natomiast w „dorosłej” wersji programu czyli „The Voice of Poland” brali udział: Alicja Szemplińska, która wygrała 10. edycję, Filip Czyżykowski, który 10. edycję zakończył na czwartym etapie i Łukasz Juszkiewicz, który w 3. edycji dotarł do etapu „Dogrywka – Nokaut”.