Reklama

CIECHANOWSKIWIADOMOŚCI

Inwestycje wodociągowe. 7 rozkopanych ulic

Reklama

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Ciechanowie prowadzi prace na siedmiu ulicach miasta. Powstają tam sieci wodociągowe, kanalizacja sanitarna i przepompownie ścieków.

W połowie kwietnia rozpoczęła się budowa odcinka sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przepompownią ścieków w ulicach: Rowerowej, Plenerowej, Kąckiej oraz Polskiej Organizacji Wojska Polskiego. W ramach inwestycji wybudowana zostanie sieć kanalizacji grawitacyjnej, ciśnieniowej, sieć wodociągowa oraz przepompownia ścieków z polimerbetonu. Planowane zakończenie inwestycji to przełom trzeciego i czwartego kwartału tego roku.

Rozpoczęła się również budowa sieci wodociągowej w ul. Kruczej. To zadanie zakończone zostanie w drugim kwartale tego roku.

Kontynuowane są również prace na ulicach Lechonia i Baczyńskiego, gdzie także powstaje sieć kanalizacji sanitarnej oraz przepompownia. Prace zostaną zakończone w drugim kwartale tego roku.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: