Reklama

CIECHANOWSKIKULTURAWIADOMOŚCI

Indie Edwarda Funke. Wystawa fotograficzna i prelekcja w Ciechanowie

Reklama

Indie widziane okiem i opowiedziane wspomnieniami Edwarda Grzegorza Funke będą tematem czwartkowej wystawy w Ciechanowskim Ośrodku Edukacji Kulturalnej Studio.

Edward Grzegorz Funke to doktor nauk technicznych, fotograf, przedsiębiorca i podróżnik. Od kilkunastu lat razem z żoną Krystyną realizuje autorski projekt fotograficzny „Portret świata”. Odwiedzili sześć kontynentów, z przywiezionych materiałów powstało 18 wystaw autorskich prezentowanych ponad 90 razy w muzeach i galeriach na terenie Polski i zagranicy.

W Ciechanowie zostanie zaprezentowana wystawa „Indie”. Wydarzeniu towarzyszyła będzie prelekcja autora, który opowie o swojej podróży w tereny Azji Południowej. Głównym bohaterem jego opowieści o Indiach są spotkani na trasie jego wędrówek ludzie. Swoich bohaterów artysta fotografował w ich naturalnym otoczeniu, zwykle w przestrzeni miejskiej pełnej bogactwa dawnej architektury.

Organizatorami wydarzenia jest Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej Studio wraz z Ciechanowskim Klubem Fotograficznym. Wydarzenie odbędzie się w czwartek 22 lutego o godz. 18:00 w galerii COEK Studio. Wstęp jest wolny.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: