Reklama

MŁAWSKIPOD PATRONATEM RADIA 7WIADOMOŚCI

Ekologiczny piknik w Wyszynach Kościelnych. Atrakcji nie brakowało

Reklama

Ekologiczny piknik rodzinny u Pileckiego. Odbył się we wtorek 6 czerwca w pięknej scenerii parku podworskiego w Wyszynach Kościelnych.

W wydarzenie zaangażowała się cała społeczność gminy Stupsk: Szkoła Podstawowa w Wyszynach Kościelnych im. rtm. Witolda Pileckiego, koło wędkarskie, rada sołecka, lokalne koło gospodyń wiejskich oraz drużyny Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy.

Jest bardzo ekologicznie – zapewniał w rozmowie z Radiem 7 dyrektor Szkoły Podstawowej w Wyszynach Kościelnych Jacek Wiśniewski.

 

Nie zabrakło konkursów ekologicznych dla dzieci i dorosłych oraz pokazu nowoczesnej śmieciarki. Swoje umiejętności prezentowali również wędkarze, pasterz i pszczelarz. Atrakcje bardzo przypadły do gustu uczestnikom pikniku.

 

W ramach wydarzenia można było również wykonać podstawowe badania a także zapisać się do bazy dawców szpiku. Piknik uświetnił występ zespołu ludowego Dąbkowiacy oraz przedstawienie w wykonaniu przedszkolaków z Wyszyn.

Impreza dostała dofinansowana ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Patronem medialnym pikniku było Radio 7.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: