Reklama

MŁAWSKIWIADOMOŚCI

Dzień otwarty mławskiej policji. Pierwszy w tym roku

Reklama

Mławska komenda policji zorganizowała po raz pierwszy w tym roku Dzień Otwarty. Wydarzenie odbyło się we współpracy z Oddziałem Prewencji Policji w Płocku oraz Państwową Akademią Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie.

Wydarzenie przed mławską filią Akademii było adresowane do młodzieży licealnej, studentów oraz wszystkich osób zainteresowanych służbą w policji.

Uczestnicy mieli okazję zobaczyć policyjny sprzęt i wyposażenie oraz broń – wyjaśnia rzecznik mławskiej policji asp. szt. Anna Pawłowska.

 

Dzień otwarty był okazją do rozmowy z policjantami o ich służbie. Chętnych do rozmowy nie brakowało. W wydarzeniu wzięło udział ponad 200 osób.

 

Studenci i młodzież pytali o preferowane w pracy policji wykształcenie, rekrutację do służby, drogę zawodową, możliwość awansu, ale także o ciekawe interwencje i niecodzienne sytuacje podczas służby. Na liczne pytania odpowiadali policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Płocku oraz policjanci z Wydziału Prewencji i Wydziału Ruchu Drogowego mławskiej komendy policji.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: