Reklama

CIECHANOWSKIKULTURAWIADOMOŚCI

Dzień Dziecka w Ciechanowie. Zaprasza COEK Studio

Reklama

Miejskie obchody Dnia Dziecka w Ciechanowie. Jutro (29 maja) zaprasza na nie Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej Studio. Na dzieci będą czekały rozmaite atrakcje, m.in. gry i zabawy podwórkowe, animacje oraz niespodzianki.

Impreza będzie miała charakter integracyjny i międzypokoleniowy, dlatego też będą w niej uczestniczyć seniorzy z Klubu Seniora STUDIO i Klubu Seniora Kamienica Warszawska 18.

Dzień Dziecka zakończy koncert Zielonej Półnutki (Magdaleny Jabłońskiej – wokal, perkusjonalia) i Pana Bemolka (Szymona Ostromeckiego – gitara). Zagrają znane i lubiane przeboje dziecięce, które zachęcą nie tylko do śpiewania, ale też wspólnego tańca. Ponadto w ramach obchodów Dnia Dziecka Zielona Półnutka i Pan Bemolek przez cały czerwiec będą odwiedzać miejskie przedszkola z koncertowym repertuarem.

Dzień Dziecka w Ciechanowie rozpocznie się jutro (29 maja) o godz. 17:00 na terenie ośrodka przy ul. 17 Stycznia 56A. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: