Reklama

DZIAŁDOWSKIKULTURAWIADOMOŚCI

Działdowskie organizacje zbierają pieniądze na wydanie piosenek dla dzieci

Reklama

Dwie działdowskie organizacje planują wydanie płyty z piosenkami dla najmłodszych. Stowarzyszenie Działdowska Kuźnia Słowa ma zająć się warstwą tekstową piosenek, a muzycy ze Szkoły Muzyki i Tańca „Art Music” warstwą audio. Piosenki zaśpiewają nauczyciele i uczniowie z tej Szkoły.

Twórcy zbierają pieniądze na wydanie płyty. Zbiórka na popularnym portalu zrzutka.pl ma sfinansować nagranie piosenek w profesjonalnym studiu, zaprojektowanie i wykonanie okładki płyty, wyprodukowanie albumu i filmu animowanego do piosenki promującej wydawnictwo.

Jak informuje prezes Stowarzyszenia Działdowska Kuźnia Słowa Renata Buczyńska, utwory wprowadzą najmłodszych słuchaczy we wspaniały świat dziecięcych przygód.

Wszyscy, którzy chcą wesprzeć inicjatywę, mogą wziąć udział w zrzutce lub skontaktować się przez profil na Facebooku Działdowskiej Kuźni Słowa.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: