DZIAŁDOWSKIPOD PATRONATEM RADIA 7SPORTWIADOMOŚCI

Działdowo: Ponad 300 koszykarzy wzięło udział w IV Basket Cup

Za nami IV działdowski Basket Cup. W dwóch halach, przez trzy dni rywalizowało 20 drużyn i ponad 300 młodych koszykarzy.

Rywalizowano w trzech kategoriach. Wśród dziewcząt z rocznika 2005 pierwsze miejsce zajęła Trójka Ełk. Kolejne miejsca na podium zajęły drużyny z naszego regionu. Druga była Jedynka Nidzica, a na trzecim uplasował się Sokół Działdowo. Wśród dziewcząt z rocznika 2006 zwyciężył MOS Katowice. Trzecia była Dwójka Nidzica. Czwarte miejsce wywalczyła Trójka Działdowo, a piąte Sokół Działdowo. Wreszcie w kategorii chłopców z rocznika 2006 triumfował SPK Białystok. Sokół zajął piąte miejsce.

Były to udane zawody, mówi organizator turnieju Jakub Pietrzak.

Wśród medalistów była również drużyna z Działdowa. Trenerka Sokoła Sylwia Raczyło przyznaje, że o medal nie było łatwo.

Trenerzy wybrali najwartościowszych zawodników turnieju. Zostali nimi Sebastian Walczak, Urszula Słupska oraz Aleksandra Stasiełowicz.

Radio7 było patronem medialnym Basket Cup Działdowo 2020.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze“Ctrl” i “Enter”.