Reklama

DZIAŁDOWSKIKULTURAPOD PATRONATEM RADIA 7TEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Dni Rodziny w gminie Działdowo. Atrakcje od juniora do seniora

Reklama

Konkurs kulinarny, pokazy taneczne i wokalne, koncerty oraz mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Tak zapowiadają się XXVI Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny. Impreza odbędzie się w sobotę (6 lipca) w Turzy Wielkiej.

Jak zapowiadają organizatorzy – będzie smacznie i tanecznie. Po raz pierwszy odbędzie się konkurs kulinarny „Bitwa Regionów” organizowany przez olsztyński oddział terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. Do tańca porwie uczestników Art Music Szkoła Muzyki i Tańca oraz tancerki z Biblioteki-Centrum Kultury Gminy Działdowo. Muzycznymi gwiazdami imprezy będzie zespół Abba Comeback oraz zespół Milano.

Nie zabraknie atrakcji dla dzieci, a wśród nich dmuchane zjeżdżalnie, animacje i zabawy integracyjne, będzie również kamera 360 stopni oraz konkursy z upominkami. Kulinarne przysmaki zapewnią okoliczne Koła Gospodyń Wiejskich.

Na miejscu wydarzenia będzie można wykonać podstawowe badania, a także dowiedzieć się więcej o profilaktyce nowotworów czy cukrzycy.

Początek imprezy w sobotę (6 lipca) o godz. 15:00 na boisku szkolnym w Turzy Wielkiej. Patronem medialnym XXVI Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny jest Radio 7. Wydarzenie zostało wsparte finansowo przez Powiat Działdowski.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: