Reklama

CIECHANOWSKITEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Ciechanowskie Forum Kobiet. Odbyło się po raz pierwszy

Reklama

Wykłady, prelekcje o zdrowiu, psychologii, aktywizacji kobiet, a na zakończenie debata i wernisaż. Tak było podczas Ciechanowskiego Forum Kobiet. Wydarzenie odbyło się w budynku Państwowej Uczelni Zawodowej.

Czy średniej wielkości miasto oferuje warunki do rozwoju dla kobiet? Czy chętnie wybierają właśnie Ciechanów na miejsce realizacji swoich celów i własnego rozwoju? O tym rozmawiały podczas Ciechanowskiego Forum Kobiet reprezentantki organizacji pozarządowych, instytucji, edukacji, samorządu, biznesu, studentów i seniorów.

Jedną z prelegentek była rzecznik ciechanowskiego ratusza Paulina Rybczyńska i jak podkreśla, kobiety stanowią 53% społeczności Ciechanowa.

 

Debacie przysłuchiwała się prezes Banku Żywności w Ciechanowie Dorota Jezierska, która przyznała, że usłyszała to, co widać na co dzień w Ciechanowie.

 

Ciechanowskie Forum Kobiet odbyło się po raz pierwszy, ale uczestniczki liczą, że nie po raz ostatni.

 

Mieszkanki Ciechanowa mogły obejrzeć też wystawę Elżbiety Dzikowskiej „Różne oblicza piękna. Co robią kobiety, żeby się podobać?” do której oprawę muzyczną przygotował Piotr Lusawa. Wystawę od poniedziałku 20 marca można oglądać na ogrodzeniu Szkoły Podstawowej nr 6 przy ul. 17 Stycznia 17.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: