Reklama

CIECHANOWSKIKULTURAWIADOMOŚCI

Ciechanowskie Forum Kobiet. Odbędzie się po raz pierwszy

Reklama

W Państwowej Uczelni Zawodowej w Ciechanowie odbędzie się I Ciechanowskie Forum Kobiet „Jestem Kobietą”.

W ramach piątkowego wydarzenia zaplanowano konsultacje medyczne i psychologiczne, prelekcje, panel dyskusyjny oraz wernisaż wystawy Elżbiety Dzikowskiej.

Forum zostało podzielone na dwa bloki. W godz. 10:00 – 13:00 odbędą się wykłady i prelekcje, podczas których panie w każdym wieku znajdą coś dla siebie – zapewnia dyrektor Ciechanowskiego Ośrodka Edukacji Kulturalnej Studio Jolanta Szymańczyk.

 

Na gości wydarzenia będzie czekało zdrowe śniadanie. Na popołudnie, w godz. 17:00 – 19:00 zaplanowano debatę o tym, czy średniej wielkości miasto oferuje warunki do rozwoju dla kobiet.

 

Po debacie odbędzie się wernisaż wystawy autorstwa Elżbiety Dzikowskiej, znanej podróżniczki, historyczki sztuki, sinolożki, reżyserki, operatorki, autorki książek i wystaw sztuki współczesnej. W Ciechanowie zostanie pokazana wystawa „Różne oblicza piękna. Co robią kobiety, żeby się podobać?”. To ponad 30 prac ukazujących wpływ tradycji i kultury na wybory i decyzje kobiet.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Ciechanowskie Forum Kobiet odbędzie się w piątek 17 marca, w budynku Państwowej Uczelni Zawodowej w Ciechanowie przy ul. Narutowicza 9.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: