Reklama

CIECHANOWSKIKULTURAWIADOMOŚCI

Ciechanowskie Dyktando po raz 7.

Reklama

Ruszyły zapisy na Ciechanowskie Dyktando o Pióro Profesora Jerzego Bralczyka. Śmiałkowie napiszą je 19 listopada w auli Państwowej Uczelni Zawodowej w Ciechanowie. Będzie to już 7. edycja wydarzenia.

Tegoroczne dyktando tematycznie będzie nawiązywało do patronów roku: Marii Konopnickiej, Ignacego Łukasiewicza, Marii Grzegorzewskiej, Wandy Rutkiewicz, Józefa Mackiewicza, Józefa Wybickiego oraz Romantyzmu Polskiego.

Rywalizacja odbędzie się w kilku kategoriach: urzędnicy, nauczyciele, przedsiębiorcy, dziennikarze, działacze organizacji pozarządowych, uczniowie klas VI, VII i VIII szkół podstawowych oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych i studenci, służby mundurowe oraz kategoria open. W tym roku tekst dyktanda podyktuje Szymon Kołecki. Tradycyjnie na wydarzeniu obecny będzie prof. Jerzy Bralczyk, który wygłosi wykład.

Zapisy już się rozpoczęły i potrwają do 17 listopada. W dyktandzie weźmie udział pierwszych 120 osób. Elektroniczny formularz zgłoszeniowy znajdziecie TUTAJ.

7. Ciechanowskie Dyktando o Pióro Profesora Jerzego Bralczyka odbędzie się 19 listopada o godz. 10:00 w auli Państwowej Uczelni Zawodowej przy ul. Wojska Polskiego 51.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: