Reklama

CIECHANOWSKIKULTURAWIADOMOŚCI

„Bajkowy Ciechanów”. Spektakle teatralne pod wieżą ciśnień

Reklama

„Bajkowy Ciechanów” to inicjatywa warszawskiego Teatru Baza, który na zielonym terenie przy Parku Nauki Torus wystawi w lipcu dwa przedstawienia dla dzieci. Pierwszy spektakl plenerowy już w sobotę (6 lipca).

Teatr BAZA od 13 lat w czasie wakacji spotyka się ze swoją najmłodszą publicznością na skwerach, placach zabaw i parkach na terenie Warszawy i okolic. W tym roku zawita także do Ciechanowa. Projekt „Bajkowy Ciechanów” otrzymał miejską dotację w drodze otwartego konkursu ofert dla organizacji pozarządowych na realizację zadań publicznych z dziedziny kultury.

W ramach projektu najmłodsi mieszkańcy Ciechanowa zobaczą dwa przedstawienia: jedno powstałe na motywach bajki braci Grimm, a drugie z tekstem Hansa Christiana Andersena.

Wstęp na oba spektakle jest bezpłatny – informuje założyciel Teatru Baza i reżyser spektakli Tomasz Zadróżny.

 

Obie bajki to dobrze znane opowieści, które prezentowane są w sposób interaktywny. Nie zabraknie humoru, wzruszeń i ważnych przemyśleń. Jak zapewniają organizatorzy wydarzenia, spektakle są dostosowane nawet dla najmłodszych widzów.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: