Reklama

REGIONTEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Atrakcyjne nagrody w konkursie ze znajomości mazowieckiej wsi

Reklama

Uwaga słuchacze Radia 7. Zapraszamy do udziału w konkursie związanym ze znajomością tradycji mazowieckiej wsi. Do wygrania są m.in. telewizor, odkurzacz i mikrofalówka.

Osobom, które słuchały na naszej antenie książki Teresy Dwórznik-Romańskiej „Tam gdzie Wel drąży wąwozy i Wkra nawadnia łąki” pytania nie powinny sprawić trudności. Będziemy je emitować na antenie Radia 7 od dzisiaj do piątku po godz. 9:30 i po godz. 17:00. Codziennie pojawią się 2 pytania, w sumie będzie ich 10.

Odpowiedzi należy przesłać pocztą tradycyjną lub elektroniczną do naszej redakcji. W tym celu należy wypełnić formularz konkursowy dostępny na stronie internetowej radia, w naszej siedzibie lub w placówkach partnerskich: bibliotekach w Żurominie i w Mławie gdzie można również zostawić wypełniony formularz.

Na odpowiedzi czekamy do 30 października. Pula nagród wynosi blisko 3 tys. zł. Konkurs rozstrzygniemy do 9 listopada.

Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie radio7.pl – KLIKNIJ TUTAJ.

Zadanie dofinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach projektu #WkraMiGra – kultura ludowa i tradycje Północnego Mazowsza.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Urszula Adamczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: