Reklama

MŁAWSKIPOD PATRONATEM RADIA 7TEMAT DNIAWIADOMOŚCI

3-dniowy finał WOŚP w Mławie. Pod patronatem Radia 7

Reklama

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Mławie będzie w tym roku grała aż 3 dni. Rajdy wyścigówką WRC, morsowanie, maraton fitness czy dyskoteka na lodowisku – to tylko część przygotowanych atrakcji. Od lat z mławskim sztabem gra Radio 7.

WOŚP w Mławie zacznie grać w piątek. Tego dnia odbędzie się turniej halowej piłki nożnej. Na sobotę zaplanowano maraton fitness, po południu przejażdżki autami WRC po centrum miasta, a wieczorem dyskotekę na krytym lodowisku.

Niedziela rozpocznie się od morsowania na Krajewie, ale wydarzeń będzie więcej – mówi szef mławskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Szymon Zejer.

 

W niedzielę będą prowadzone licytacje podarowanych przez darczyńców wyjątkowych przedmiotów i voucherów. W Mławie, ale także w Ciechanowie, będzie można wylicytować nasze radiowe gadżety: m.in. zestaw plażowicza z leżakiem, czapeczką, bidonem i piłką, jak również kubki, koszulki, kalendarze i wiele innych. Natomiast w sztabie w Szreńsku i Niedzborzu będą do wylicytowania „Złote Siódemki” o czym piszemy na radio7.pl.

Internetowe licytacje ruszyły już w ubiegłym tygodniu. Ci, którzy nie mogą osobiście wesprzeć akcji, mogą wziąć udział w ciekawych aukcjach, w których jest do wylicytowania m.in. zwiedzanie Sejmu z posłem z naszego okręgu Adamem Krzemińskim.

 

Tegoroczny 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywa się pod hasłem „Płuca po pandemii”.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: